Pernenat 30 Dhjetor, 2019 246

Ushqyerja e bebit

Pershendetje Dr. Kam gocen gati 4 muajshe dhe nuk kam mjaftueshem gji per ti dhene formulen nuk e pi fare . A ka ndonje problem ti shtoj ndonje ushqim dhe cfare ? Faleminderit


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Po mund ti fillosh ushqim , ne kete moshe rekomandoj muhalebit( me shije te ndryshme), gradualisht i nis frutat( si fillim ,molle, dardhe pure ose leng) me pas kalon tek perimet( si fillim pataten e embel me karrote i zien i frulon dhe i shton vaj ulliri per femije, pa aciditet dhe djath mio.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X