Pernenat 23 Mars, 2021 0

Ushqyerja e bebes 6 muajsh

Vajza ime esht 6 muajshe dhe deri ne muain e 4 eshte ushqyer me qumesht gjiri me pas e rralloj e tash e ka len fare.
Dua te di a ka ndonje menyr per te dhen qumeshtin se as ne bibiron nuk e pi
Me duhet dhe nje diet ushqimore per shtim peshe se peson 7 kile
Ju Faleminderit nese me ndihmoni

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X