Pernenat 11 Shkurt, 2022 0

Ushqyerja

Pershendetje. Kam nje vajz 5muajshe dhe shfaq interes per ushqimin, kam filluar ti jap nga pak miell orizi, drithera, modh dhe banane. Max 2lug se fillimi. Kam nevoj per konsult nga pediatri mbi kete rrugetim. Nese me sugjeroni, keshilloni mbi cfar, menyrat dhe sasite jua di per nder 😊


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ke nisur sh mire si fillim niset me fruta duke e shtuar dozen gradualisht, me pas 6 muaj nis supen si fillim pataten e embel me karrote zini fruloi shtoi vaj ulliri per bebe dhe djath mio

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X