Pernenat 11 Qershor, 2021 0

Ushqimi per bebe

Kam femijun 5 muajsh me qfar ushqime me preferoni te ja filloj dhe a mund ti jap uje kete koh pasi qe eshte koha e nxet?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X