Pernenat 10 Nëntor, 2019 310

Ushqimi per bebat

Djali 3 muajsh e gjysem nuk me pij asnje lloj qumeshti deshiron vetem gjoksin por nuk ngopet dhe qante, u detyrova dhe i nisa krem per 4 muajsh miell orizi, nese dikush me ndihmon nese i ka nis ushqimin kaq heret?


  1. avatar Anonim-3787

    Une ja kam filluar goces ushqimin sapo beri 4 muajshe pikerisht sepse nuk ngopej dhe sdoja ti jepja asnje lloj qumeshti tjeter pervec gjirit,mjekja me tha tja filloja me miell orizi por meqe ai behet me qumesht nuk e mora parasysh,i fillova frutat,mollat dhe dardhat fillimisht qe ta ndihmojne beben tmos behet kaps,tani e km vajzen 5 muajshe,ushqimi i pelqen dhe cdo gje ka shkuar mire,mjafton tja japesh cdo ushqim te ri nje here ne 3 dite qe ta shohesh mos ka alergji por dhe ta mesosh gradualisht e mos tja mundosh stomakun

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X