Pernenat 21 Maj, 2021 0

ushqimi dhe gjidhenia

Pershendetje kam djalin 8 muajsh, deri ne muajin e 6 e kam ushqyer vetem me gji pasi mbushi 6 muaj fillova me testimin e ushqimeve, problemi eshte qe nuk ha fare me duket se nuk di as te pertypet edhepse te gjitha jane te lengshme. femiju ka 8 muaj dhe peshon 10 e 400


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X