Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Ushqimi

Si duhet filluar ushqimi te bebat 4 muajsh


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nese e keni me gji dhe shtesa eshte e mire Ju rekomandoj te vaxhdoni keshtu, nese eshte me formule Ju rekomandoj ti nisni( miell orizi, dritherat, me pas frutat)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X