Pernenat 21 Dhjetor, 2020 14

Ushqimi

Pershendetje un kam binjak te lindur premature ne javen e 31. Tani jane shume mir fale zotit por disi nuk po behen rehat. Nga pediatri jane shume mir por un mendoj qe mos ndoshta e kan nga qumshti shtese sepse pin pa orar kerkojn shpesh qumsht pastaj rrin shum zgjuar dhe mendoj qe ndoshta nuk po ngopen sa duhet nga ky lloj formele aptamil 1. Ju lutem nje mendim nga pediatri sepse kjo eshte vetem mendim imi personal. A duhet nderru formula dhe nese po qfar me propozoni?

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X