Pernenat 30 Shtator, 2020 200

Ushqimi

Pershendetje, kam vjazen 7muaj e gjysme e ushqej me qumsht gjiri edhe gjat dites ushqehet me ushqime per bebe perime fruta me koh te caktuar Jam shum e kujdesshme per ushqimin e vajzes time.
Por gjat nates nuk po bene gjum te rehatshm a mund ti jap per naten qumsht formule se me duket nuk i del gjumshti gjirit.
A esht normale ti jap gjat dites gjumsht gjiri edhe ushqim e naten formule?
Faleminderit

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Duhet te keni kujdes ne sasine dhe numrin e vakteve qe mer se mbase nuk jane mjaftueshem, nuk me keni thene sa mer dhe sa eshte pesha e bebit tuaj( ju rekomandoj te shtoni sasine dhe vaktet) e gjate nates e mbani vetem me gju

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X