Pernenat 20 Dhjetor, 2019 242

Ushqim per bebin 5 muajsh

cfar ushqimi ti vazhdoj bebit 5 muajsh?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Muhalebi
    Frutat (molle, dardhe, karrote leng ose pure)
    Supe me perime( si fillim patate te emvel me karrote) izien i frulon i shton vaj ulliri pa aciditet dhe djath mio.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X