Pernenat 6 Tetor, 2020 14

Urinim me gjak

Pershndeteje
Kami bebin djal eshte 4 muaj dje ka pas nji pik gjak i leht ne pampers mas nji kohe prap e nejta sot e pata tek pediatri ja beni analizen e gjakut dhe te urines me tha qe ka infeksjon dhe i qiti antibjotik te premten e ka perseritje te urines dhe nji ultraza .
Sipas jush qka mund te jet ?? Se nuk jam rehar kam nji shqetsim mos e e ka veshkat


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X