Pernenat 2 Nëntor, 2019 490

Urina e bebit

Si jeni nena? Si I keni bebat ?Kisha nje shqetesim 🙁🙁🙁
Se di ndoshta Jam e shqetesuar kot por kam shume merak.
Kam bebin 6-muajsh sapo I ka bere dhe e kam ushqyer deri tani vetem me gji por kto kohet e fundit (1 jave e pak) ka filluar dhe I mban urina dhe jashqitja arome ndryshe nga heret e tjera pak me te rende. Me vjen cudi se akoma nuk ia kam filluar ushqimin prandaj shqetesohem (ushqimin do ia filloj tani) dhe kam vizite te henen per vaksinen por nuk po pres dot deri te henen sepse sot kishte bere shum dhe kishte ere me te rende (me falni per fjalet) 🙁🙁🙁🙁
Keni ndonje rast te tille? A mendoni se mos eshte ndonje infeksion??
(Po i dalin dhe dhembet. I kane dal 2 dhe tani sapo I doli i treti. A mendoni se ndikon dhe kjo gje? ) Faleminderit nqs me pergjigjeni. I paci me jete bebat.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X