Pernenat 22 Qershor, 2020 853

Urina e bebit

Pershendetje doktoresha. Kisha vajzen 7 muajshe gjysem para 3-4 ditesh me temperature dhe doktoresha me tha qe eshte viroze. I kam perdorur takipirine supost dhe nurofen shurup. 2ditet e fundit kam vene re qe urina e vajzes eshte si ne te verdhe ( nuk e ka pasur keshtu me perpara) . Mos ndoshta e ka nga ilacet?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ngjyra e urines ndryshon edhe nga temp, por nuk mund ta vleresojme dot vetem nga ngjyra, ju rekomandoj te beni nje analize urine.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X