Pernenat 22 Tetor, 2021 0

Urgjente

Pershendetje te dashura nena! Ju lutem eshte urgjente. Kush mund te me ndihmoje me nje shume te hollash per te siguruar nderhyrjen kirurgjikale femijes tim😭. Jam e pa punedhe me kan vdekur 2 femiej me pare me semundje te keqe. Eshte femija im i vetem . Burrin e kam te paralizuar. Jetoj me vjerrin e vjerren. Te dy te semure. Dhe ate pension qe marin e menaxhojn per ioacet e veta. Ju lutem nese keni mundesi femija reezikon te me verbohet nese nuk operohet.Nuk esht se kushton si nderhyrje por nuk kam mundesi 😭😭😭. Ju lutem pa. ofendime


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X