Pernenat 27 Tetor, 2021 0

Urgjente

Pershendetje doja te dija nese ndonje ka ndonje informacion kam bashkeshortin ne itali dhe duhet te bej nje prokure per djalin a mund ta beji noteri edhe pse esht pa letra ?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X