Pernenat 1 Nëntor, 2021 0

Urgjente😔

Pershendetje nena te dashura! Uroj te jeni mire bashke me engjent tuajj
Ju lutem kush mund te me ndihmoje te me sygjeroje ku mund te drejtohem pasi jam ne gjendje te veshtire ekinomike nje femije me ka vdekur dhe tjetri rrezikon pasi duhet te kryeje nje operacion ne koke i cili kushton 350 euro. Ndoshta nukk eshte shune e madhe por moj nena nuk kam mundesin 😢jetoj me vjerrin e vjerren te dy te paralizuar dhe me femmij te vegjel😢. Faleminderit kush komenton.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X