Pernenat 20 Janar, 2021 268

Ureaplasma pozitive

Pershendetje, jam shtatezan ne javen e 9 dhe me ka dal analiza e ureaplasma uralyticum pozitive, doktori qe ndiqem me ka dhen antibiotike, por kam shum frike se mesa kam lexuar ne internet ka rrezik per abort ose per shkaktimin e problemeve te femija, nese keni njohuri mund te me thoni dicka rreth kesaj, a di ndonje rast ?!
Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X