Pernenat 10 Korrik, 2020 248

Uji tek bebet

Pershendetje kur duhet tja filloj ujin bebit dhe ne cfare sasie duhet ti jap ne fillim?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Nese femija juaj ushqehet vetem me gji deri ne 6 muaj nuk ka nevoje te konsumoje uje sepse e mer permes gjirit, nese e keni vetem me formule mund ti jepni rreth moshes 5 muajshe uje ne sasi te paket 3-4 luge kafe ne dite, kur femija juaj do filloje te konsumoje ushqime atehere do ijepni atij gjithmone ujin pas vakteve.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X