Pernenat 21 Prill, 2020 3612

Uji ne vesh

Pershendetje. Kam vajzen 5 muajshe dhe sa here qe i bej banje i vendos pambuk ne vesh qe mos te hyj uji. Kur mund ta laj pa i vendosur pambuk se kam merak mos krijon infeksion nga uji

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Kujdes kur i hedh ujin gjat dushit, duhet ti hedhesh ne majen e kokes e me kujdes, ose perdor nj ene me vrima

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X