Pernenat 23 Tetor, 2020 80

Uji i bebeve

Pershendetje nena! Une i perdor bebit tim ujin per beba Fontenoce per tja pergatitur qumeshtin, por duke lexuar ne internet neper portale te ndryshe disa nena thoshin qe nqs eshte ne shishe plastike eshte njesoj sikur te blesh uje normal dhe me mir te marresh uje normal dhe ta ziesh se uje per bebe ne shishe plastike. Ju nena si keni vepruar? Pyes te ndajme nje mendim se bashku, ju uroj dite te mbare!

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X