Pernenat 28 Janar, 2022 0

uersi

pershendetje kam cunin 2 javesh dhe ka dhimbje barku kur i dhemb shtrengohet shum dhe jasht del shum pak dhe bera nje eko dhe me tha qe duhet ti besh masazh barku por jam shum ne siklet cfr me sugjeroni ju ju lutem


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Duhet ta mbani gjithmone ne pozicion vertikal pasi pine qe ta ndihmoni te bej gromsiren, ti beni masazhe ne bark me pellemben e dores tuaj ne forme rrethore ne drejtim te akrepave te ores, ju rekomandoj banjot e ngrohta

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X