Pernenat 27 Tetor, 2021 0

Uegjente

Pershendetje a ka mundesi ta postoni ket jan shum ne merak nese dikush e di,pas dy dite e kam viziten dhe nuk duroj dot ateher,jam 3 muaj shtatzen dhe ky eshte rezultati i sindromit down


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X