Pernenat 23 Qershor, 2021 0

Udhetimi me beb nga Italia

Pershendetje!Kam nevoje te me ndihmoni pak me ekspercjencen tuaj.Motra ime jeton ne Itali dhe eshte ne muajin e fundjt te shtazanise dmth lind ne korrik.Ne gusht martohet motra tjeter dhe ajo deshiron te vij por nuk e di a i lejohet te udhetoj me bebin 1 muajsh dhe cfare dokumentash i duhen per te udhetuar me avjon me bebin e vogel.Shume faleminderit nese me ndihmoni.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X