Pernenat 27 Gusht, 2020 125

Udhetim ne Shqiperi

Pershendetje. Pyetja qe kam nuk ka tr bej me te qenit nene. Prinderit e mia duan te udhetojn nga USA per ne Shqiperi tani ne shtator. Nuk e di si eshte levizja tani dhe a mund te kesh probleme. Ka udhetuar ndonje tani dhe ka info? Faleminderit.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X