Pernenat 5 Janar, 2021 67

Tubat e lidhura

Persh. Tubat I kam te lidhura qe 10 muaj dhe kam vones te ciklit qe 2 dit mirpo asnje her nuk kam pas vones pa’s lindjes edhe gjat kontakteve we kemi pas jemi ruajtur a ka munsi per nje shtatzan jasht mitre sepse un skam asnje simtom

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X