Pernenat 16 Nëntor, 2021 0

Trembet femija ne gjume

Pershendetje kam femijen 3muajsh dhe shpesh zgjohet duke qare me te madhe trembet ne gjum si te veproj pere ndodh dhe gjdo zhurm e degjon gjat gjumit dhe zgjohet


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X