Pernenat 11 Nëntor, 2019 379

Tradhtia bashkeshortore

PerNenat,pershendetje..
Me falni qe jam jasht teme te faqes.. Jam nje grua e martuar me nje femij.. kisha shum kohe qe dyshoja qe burri me tradhtonte. Nje dit do conim femijen per nje analiz tek spitali. Dhe kur shkova tek makina pash qe ishte nje xhaket e nje vajze.. nuk fola sepse analiza e femijes ishte shum e rendesishme dhe nuk doja te debatoja at moment.. vetm e pyeta e kujt esht kjo xhaket me tha “a nuk esht e jotja”. Nese jo e kam mar pa dashje nga makina shokut tim. Pasi dy net me par kishin dal deri ne 6 mengjesit, me “shkoket” Nga parfumi qe xhaketa kishte e kuptova se ishte e “shoqes time” qe ne fakt kisha filluar te dyshoja . I coj foto te xhaketes dhe e pyes nese esht e saja .. mu pergjigj ” oh po e kerkoja dhe nuk e dija ku e kisha len”.
E pyeta cfar bente ne makinen e Burrit tim ajo xhaket. Dhe nuk mu pergjigj per nje koh te gjat e mar ne tel dhe me tha te njejtat fjal si burri qe e kishte len pa dashje tek makina e shokut burrit tim . Dhe ai mund ta ket marr ma dashje .
Doja mendimin tuaj Nena . Cfar do benit ne kto raste? E di qe shum nga ju do ofendojne gjithsesi i mirpres 🤗
Diten e Mire dhe Zoti tju Bekoj Familjet tuaja .🙏


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X