Pernenat 18 Nëntor, 2019 269

Tina

Pershendetje te gjith nenave . Kam djalin 13 muajsh semur me kolle dhe me hunde te bllokuara . Jetoj ne Angli dhe ktu takimi e kam javen tjeter . I kam marr ilace per zbllokim hundesh por asgje . Cfare me sugjeroni te bej dicka tj . Flm . Ti keni mire bebushat tuaj 🙏


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje!
    Ju rekomandoj lavazhet me sol fiziologjik 0.9% e thithjen me pompe nazale, nese ka kolle perdorni aerosolin.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X