Pernenat 26 Korrik, 2020 270

Texoplasma

Pershendetje nena sapo mora per gjigjen e analizave ,ddhe 1 analiz sme ka dal mire ajo e kafsheve(toxoplasma) nuk kam informazioni per kete ,viziten e kam te marten,kush ka pasur si ky rast ? Ndikon keq ne shtatzani jam 10javeshe

  1. avatar Anonim-8114

    Pershendetje, perse thua keq? Cfare shkruan tek analiza? Nqs te ka dale IGG pozitive, dmth qe je e ke marre dikur ne te shkuaren dhe tani je imune, dmth qe nuk ke rrezik qe ta marresh perseri. Nqs te ka dale IGM pozitive, dmth qe je infektuar se fundmi, dhe per kete do te te duhen analiza shtese.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X