Pernenat 19 Nëntor, 2020 150

Testi shtatzanis

Pershendetje nena , me date 29 tetor kam marr ineksionin ovitrel kam qene duke perdor letrozole si dhe cikli ka pas mem ardh me 13 nentor ende nuk me ka ardh kom bo nje test me 13 nentor ka rezultu negativ por pas 3-4 ore u shfaq ajo viza e dyte besoj po e vreni ndersa sot pas 2 dite vones bera edhe nje test rezultoi negativ … a mund te jem shtatzene apo jo ? Shenja nuk kam as te ciklit as shtatzanise.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X