Pernenat 4 Maj, 2021 0

Testi i shtatzanise

Pershendetke ! Kam bere testine e shtatezanis dhe 3 here qe e kame bere me ka dale me 2 vija por vija e 2 e lehte ! Dhe 2 here vetem me 1 vije … ju ka ndodhur dbe juve ? A jam shtatezane ka mundesi ??
Faleminderit

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X