Pernenat 12 Nëntor, 2020 410

Test

Pershendetje
A ka mundesi dikush mem kthy pergjigje urgjente.
Ky test eshte pozitiv apo negativ.
Javen e kaluar i kam pasur menstruacionet po me kan ardh ne sasi shume te vogel dhe kan zgjate pak.

  1. avatar Anonim-3787

    Urimeeeeeeeee,je shtatzane 🌞

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X