Pernenat 2 Mars, 2020 308

Tentoj per shtatzani

Pershendetje😀
Po tentoj per shtatezani dhe fillova te kosumoj acid folik 5 mcg
A eshte doz e mjaftueshme apo duhet te marr me shume😀


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X