Pernenat 26 Janar, 2022 0

Tentim shtatzanie

Me daten 18 te keti muaji pra janar kisha cikel por jo normal me ngjyr kafe si asnjeher me pare shkova te mjeka me tha qe po dyshoj qe je shtatzan sepse i sho disa topa me dergoi qe ta bej analizen beta HSG e bera dhe rezultati eshte 0.44 pas 2 dite e bera ket test ne ket test po ta shikosh mir vrehet hije vija e dyt nuk e di a jam apo joo ju lutem me ndimoni


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X