Pernenat 4 Maj, 2021 0

Tentativa per shtatzani

Pershendetje Nëna , Kam pak muaj qe tentoj per shtazani mirpo skam pasur sukses , ket muaj kam pasur vonim të menstrucioneve kto dit kam menstrucione te erta ngjyr kafe dhe Marje mendsh qa domethenje ka kjo Falemnderit

anonim Ju lutem


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X