Pernenat 5 Mars, 2021 0

Tensioni ne shtatzani

Pershendetje !
jam ne muajin e tret te shtatzanis dhe kam pasur luhatje tensioni me jan bere 4-5 raste me tension arterial te larte


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X