Pernenat 5 Gusht, 2020 145

Temperature pas vaksines

Pershenderje nena,
Para dy ditesh i bera vajzes vaksinat e dymujorshit dhe ka qe nga mbreme qe temperatura i rri rreth 36.2°. Pediatri ma tha qe eshte normale te kete temperature nga 36°-38°. Por une gjithsesi jam shume ne merak se me duket e ftohte bebi im😞😞
Ju falenderoj paraprakisht.

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! 36,2 eshte temp normale

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X