Pernenat 9 Shkurt, 2021 65

Temperatura

Pershendetje ka dy dit djali me temperature subfebrile qe shkon deri ne 37.6 dhe ulet vet.Jam e shqetesuar,djali esht 2 muajsh ka problem me bibilushin nuk i del koka ka nevoj per nderhyrje. Ta ket temperaturen nga kjo?? Apo dicka tjeter??


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X