Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Temperatura e bebit

Kam bebin kater muajsh para dy ditesh m beri temperatur deri n 39 i dhash dy her takipirin nje her n 8 or dhe pas 10 oresh i djash nurofren ju ul temp po ka dy net q darkave djersit dhe i vete 35 dhe qumshtin sepse e kam me formul nuk pi me 150 ml sa pinte po pi deri n 120 ml dhe jo aq shpesh sa kerkonte kam frik se ne shpi m ka ardh dhe nipi i cili ka probleme me temp e ulet dhe nuk ha ushqim dhe i than se mos ka lambie mos ndoshta ja ka ngjit dhe me shfaq femija kto probleme


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje ! Temperatura e ulet mund te kete ardhur si pasoje e antipiretive.Hipotermia Nuk eshte ngjitese, lambiet po

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X