Pernenat 2 Tetor, 2020 583

Temperatura dhe veshja

Pershendetje nena !
Nje dilem e madhe per mua se si ta vesh bebin ne kete periudhe. Disa me thon vishe leht, disa vishe se ben ftoht. Me keshillon ndokush nga ju si te veproj?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X