Pernenat 10 Qershor, 2021 0

Temperatura

Vajza 5 muajshe e gjysem sot ka pasur luhatje temperature,nga 37 deri ne 37 e 9 vija! Here i ulet e here i rritet brenda ketyre vlerave! Nga se vjen kjo luhatje dhe a eshte shqetesuese?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X