Pernenat 23 Shtator, 2021 0

Te vjellat te bebat

Djali 3 muajsh vjell sasi te konsiderueshme disa minuta pasi pi. Nga se mund ti vije? Mos ka te beje dhe viroza?


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Bebi mund te nxjerre tepricen, nese te vjellat shtohen dhe shtimi ne peshe Nuk eshte i mire atehere ju reyti nisni gastrotuss baby 3 here nga 1.25 ml ne dite.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X