Pernenat 27 Shtator, 2021 0

Te vjellat e bebit 5 muajsh

Pershendetje.
Vajza ime eshte 5 muajshe. Ka 2 dit qe vjell her pas here. E kam me gji. Pervec kesaj ska shqetesime te tjera. Nuk besoj se eshte ftohur se e kam mbajtur ngrohte dhe me kujdes. Mban dhe duart ne goje, ose lodren gjat gjithe kohes. Mos eshte shenje e daljes se dhembeve?
Faleminderit.


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj gastrotuss baby( 3 here nga 2,5 ml ne dite)

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X