Pernenat 29 Korrik, 2021 0

te vjella ne javen 22

Pershendetje, jam ne javen e 22 dhe mbrem kisha te vjella gje qe prej javes se 18 nuk kam pas t vjella deri mbrem a esht diqka shqetsuse . Faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X