Pernenat 12 Maj, 2020 127

te ushqyerit e femijes

Pershendetje nena! Po ju shkruaj per te ndare me ju nje shqetesim qe po me ndodh prej 1 viti. Kam nje djal 2 vjet, dhe jetoj me burrin dhe vjerren. problemi esht se vjerra gjithmone do te duket qe ajo esht me e zonja ne rritjen e nje femije. Keto ditet e karantines qe kam qene ne shtepi, gjithmone me thote qe lere mos e ushqej djalin ti se me ty nuk ha, nuk fle, eshte hiperaktiv sepse do te perkedhelet. Ankohet duke thene e ke bere djalin kock e lekure. Nuk di si tia kthej sepse ndonjehere me vret shum shpirterisht. Ndonjehere e shikoj qe nuk i pelqen,(ose mua me duket ashtu), qe djali do te rrije gjat gjith kohes me mua kur un jam aty. Stresohem kur e ve djalin per te ngrene sepse nuk dua te dukem e paafte per ta bere te haje ushqim, ose e paafte per ta vene ne gjum.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X