Pernenat 6 Gusht, 2021 0

te mekurit te bebat e sapolindur

Pershendetje doja tiu pyesja femija Im eshte 1 muajsh e 15 ditesh dhe eshte Hera e 3 qe me meket. Nga se shkaktohet ky fenomen ? Ju faleminderit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X