Pernenat 20 Dhjetor, 2019 356

Syte!

Pershendetje doktoreshe,po te falenderoj paraprakisht. Kam djalin 4 muajsh dhe ka syrin e majte ngjyre blu dhe te djathin ngjyre si gri e e erret! Te gjith me thon nuk ka asgje per tu shqetesuar. Do doja te dija nga ju a ka ndonje gje per tu shqetesuar dhe a do ti ndryshojne syte me kalimin e kohes, apo do mbesin po te njejtet!


  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Fillimisht nuk ka asgje per tu shqetesuar , pigmenti i syrit tek femijet ndryshon deri ne vitin e pare te jetes, nese edhe pas vitit te pare femija juaj i ka syte me ngjyra te ndryshme kjo eshte pasoje e nje mutacioni gjenetik e nuk perben asnje problem.

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X