Pernenat 8 Tetor, 2020 92

Sy me sklepa dhe lote

Syri i majte i bebit tim loton shume dhe i behet ter sklep.
Doktoreshat me kane thene tja laj me kamomil por ska pasur rezultat.
Cfare mund te bej tjeter? A eshte shqetesuese kjo?

  1. Doktoresha Bjanka Salliu

    Pershendetje! Ju rekomandoj dacrionet garzat me aloe per pastrim
    Kujdes nese syri i bebit rrine gjithe kohen me lot duhet ti beni nje konsulte

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X