Pernenat 21 Janar, 2021 296

Strijat ne shtatzani

Pershendetje jam shtatzen dhe doja te dija nje krem kunder strijave a mund te me tregoni ndonjera nje krem qe ju ka ndihmuar shume

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X