Pernenat 26 Korrik, 2021 0

Stres

Pershdetje te gjitha Nenve Uroj ti keni mire femijet. jam nji Nen me dy femije djali madh 3 dhe i vogli 3 muajsh dhe jam shum e Lumtur qe i kam por quni i mall e kam shum kok fort dhe sma ndigjo kurr fjalen dhe sme ka freg hiq Pasi une jam e martuar me nj Burr gjerman dhe keto i dhastojne pak Si shum dhe kam frig se Po me del jasht kontrollit fare pasi femijes dyhet dhe ti bertasesh kur un i bertas per gabimin Kur ai thyen ndnji gje babi vet e perqafon dhe ai po Ma dhaston shum sepse jam shum ne hall dhe gjyshja dmth Nena e burrit e ti Ma dhaston shume i blen qfar deshiron ia dhe Mu me shmang shum femija mundohem me te mire por veq me Mi perserit fjalet dhe burri punon gjith diten dhe femija eshte shume shume i shkathet smund te shkoj as ne market me te dy femijet pasi Si bertet per tekat e ti shtihet per toke dhe une Po qmenden nuk die Si te veproj me . pasi nuk dua te rritet i till .espse askush NUK Ma ndigjon fjalen.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X